UWAGA: Każdy użytkownik jest proszony o dokończenie tłumaczenia stron w kategorii „Tłumaczenia do ukończenia” przed rozpoczęciem tworzenia nowych stron

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Ciągłość gry

Z ARK: Survival Evolved Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

W Ark: Survival Evolved, istnieje koncept Ciągłej Gry. Oznacza to, że na serwerach graczy, świat gry ciągle się zmienia, nawet jeśli nikogo nie ma w grze.

Twoja postać, to co zbudowałeś, twoje pupile są nadal w grze kiedy wychodzisz. Podczas gdy spadek jedzenia i wody wszystkich postaci graczy jest stopowany gdy wychodzą z gry, tak spadek jedzenia u oswojonych dinozaurów nie jest zatrzymywany, więc mogą umrzeć z głodu kiedy ciebie nie ma w pobliżu.

Możesz fizycznie przenosić swoją postać i przedmioty między sieciami ARK przesyłając (lub pobierając) je przy Obeliskach. Oznacza to, że istnieje klaster ARK, każdy lekko inny niż poprzedni, ale wszystkie są zawsze dostępne i ciągle dzieje się w ich świecie.

Zewnętrzne linki[edytuj | edytuj kod]


Szablon:Navbox/stary/stary