UWAGA: Każdy użytkownik jest proszony o dokończenie tłumaczenia stron w kategorii „Tłumaczenia do ukończenia” przed rozpoczęciem tworzenia nowych stron

Jagody

Z ARK: Survival Evolved Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Note.png To jest strona ujednoznaczniająca. Poniżej znajdują się różne znaczenia danego hasła. Jeśli znalazłeś się tutaj poprzez link na wiki, warto go ujednoznacznić.

Disambig.png To jest strona ujednoznaczniająca. Poniżej znajdują się różne znaczenia danego hasła. Jeśli znalazłeś się tutaj poprzez hasło zalinkowane na wiki, warto go ujednoznacznić.
Berries.png

Jagody są pożywieniem, które można zbierać z krzaków i innych roślin. Wszystkie jagody mogą być używane do oswajania, a także wszystkie, z wyjątkiem Narkoberek i Stimberek (które jedynie odwodnią), z nich przywrócą niewielką ilość poziomu Jedzenia i Wody gracza.

Zbieranie[edytuj | edytuj kod]

A database query error has occurred. Did you forget to run your application's database schema updater after upgrading?

Query: SELECT CONCAT(_pageName) AS `nazwa`,`efektywność` AS `efektywność`,`auto` AS `auto` FROM `cargo__EfektywnośćZbierania` WHERE zasób="Jagody" GROUP BY nazwa, efektywność ORDER BY `efektywność` DESC,CONCAT(_pageName) LIMIT 10 Function: CargoSQLQuery::run Error: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '\xC3\xB3b="Jagody" GROUP BY nazwa, efektywno\xC5\x9B\xC4\x87 ORDER BY `efektywn' at line 1 (db2_cluster.aurora.local.curse.us:3306)

Ankylo berry range.gif

Dodatkowe Informacje[edytuj | edytuj kod]

  • Jagody mogą być znalezione w białych, zielonych oraz niebieskich skrzyniach zaopatrzeniowych.
  • Jagody są głównie zbierane z krzaków na ziemi oraz z bambusów.
  • Z użyciem nasion jagód, Jagody mogą być wyhodowane w polach uprawnych, zapewniając do 300 jagód na zbiór.
  • Jagody mogą być zbierane szybciej używając zwierzęcia, na przykład Bronto, Trike, Ankylo lub Stegozaura.
  • Jeśli jagody są podane jako preferowane jedzenie zwierzyny, to pamiętaj, że nie uwzględnia to Narkoberek oraz Stimberek ze względu na ich właściwości.
  • Od wersji 246 (i wydania rozszerzenia Spalona Ziemia) Jagody przywracają tylko 0,2 jednostek wody (oprócz Narkoberek i Stimberek).
  • Jeśli drastycznie potrzebujesz nasycenia, umieść jagody w slocie szybkiego dostępu, otwórz ekwipunek i przytrzymaj numer przypisany do jagód. By jeść jeszcze szybciej, możesz przypisać je do kilku slotów i przytrzymać jednocześnie ich numery. (Działa to także z innym pożywieniem, jednak nie jest tak użyteczne, ze względu na ilość jedzenia/wody jakie dają.)