UWAGA: Każdy użytkownik jest proszony o dokończenie tłumaczenia stron w kategorii „Tłumaczenia do ukończenia” przed rozpoczęciem tworzenia nowych stron

As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Słoik piwa

Z ARK: Survival Evolved Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Note.png Poniższy artykuł jest zalążkiem. Możesz pomóc ARK: Survival Evolved Wiki rozwijając go.

Poniższy artykuł jest zalążkiem. Możesz pomóc ARK: Survival Evolved Wiki rozwijając go.

Słoik piwa

Beer Jar.png

Mmmmm.

Przedmiot jadalny - wartości dla ludzi
Rodzaj Konsumowalne
Przedmiot
Waga 6.0
Rozmiar stosu 20
Komenda spawnująca
cheat GFI BeerJar 1 0 0
lub
cheat giveitem "Blueprint'/Game/PrimalEarth/CoreBlueprints/Items/Consumables/PrimalItemConsumable_BeerJar.PrimalItemConsumable_BeerJar'” 1 0 0
Crafting
Crafting Time 0s
Used to craft 0 items
Used to craft 0 items
Crafted in Beczka piwa
Ingredients
Wszystkie potrzebne zasoby
1 × Beer Liquid.png Piwo

Słoik piwa jest przedmiotem konsumowalnym w ARK: Survival Evolved, który dostarcza tymczasowe wzmocnienie kosztem późniejszego kaca.

Tworzenie[edytuj | edytuj kod]

Można go uzyskać z irygowanej beczki piwa używając 40 Słomy i 50 dowolnych Jagód by stworzyć Piwo.

Zastosowania[edytuj | edytuj kod]

By napić się z Słoika z Piwem, najedź na niego w swoim ekwipunku i wybierz opcję Użyj, lub umieść go w pasku szybkiego wyboru i wciśnij odpowiedni klawisz. Twoja postać stanie się "upojona" na 2 minuty (sygnalizowane jest to symbolem słoika z piwem oraz licznikiem czasu), zyskując dodatkową wytrzymałość na ciepło, częściową odporność na obrażenia i zmniejszone tempo spadku wody, jednak gwałtowanie spadnie Energia. Po dwóch minutach, twoja postać będzie miała kaca przez 1 minutę, utrzymując energię przy zerowym poziomie oraz efekty Zup przestaną na nią działać. Piwo nie działa na oswojone bestie.

Piwo może być konsumowane raz co 5 minut.

Jest także używane do pasywnego oswojenia Chalikoterium. Zwyczajnie podejdź do Chalicotherium i będąc z tyłu wciśnij E, mając słoik piwa w ostatnim miejscu w pasku szybkiego wyboru, by nakarmić go. Używanie Słoika Piwa do oswojenia Chalicotherium nie zwróci słoika, więc uważaj jeśli masz mało zasobów.

Tutorial[edytuj | edytuj kod]

Tutorial jak zrobić piwo (po angielsku).


Szablon:Nav Oswajanie